Балахтар Михайло Якович - Викладач агрономічних дисциплін

 

 

 


 

 

Дзюба Григорій Володимирович - Викладач с/г машин

 

 

 

 

 

 

 

Фурман Наталія Ярославівна - Викладач біології, ботаніки, основ екології

 

 

 

 

 

 

 

 

Литовченко Галина Василівна - Викладач агрономічних дисциплін

 

 

 

 

 

 

 

 

Рогоза Станіслав Миколайович - Викладач ПДР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доброва Людмила Вікторовна - Викладач основ підприємництва, маркетингу, оцінної діяльності

 

 

 

 

 

 

 

Крамарьова Наталія Михайлівна - Викладач математики

 

 

 

 

 

 

 

 

Россоха Сергій Васильович - Викладач тракторів і автомобілів

 

 

 

 

 

 

Ткачук Микола Олегович - викладач захисту вітчизни

 

 

 

 

 

 

 

Перекіпська Тамара Олексіївна - Викладач плодоовочівництва

 

 

 

 

 

 

 

Пєшкова Яна Валентинівна - Викладач іноземної мови

 

 

 

 

 

 

 

 

Садовська Ольга Миколаївна - Викладач української мови, літ-ри та світовоі літ-ри

 

 

 

 

 

 

 

 

         Перекіпський Василь Миколайович - Викладач загальної електротехніки  

                                                                                                з основами автоматизації

 

 

 

 

 

 

 

Артеменко Сергій Федорович - Викладач землеробства, кандидат с/г наук

 

 

 

 

 

 

 

Шандала Іван Дмитрович - Викладач тваринництва, матеріолознавства, механізації тваринництва, основ ветеринарії

 

 

 

 

 

 

 

Лазорчик Руслан Станіславович - Викладач правових дисциплін

 

 

 

 

 

 

 

Куценко Олександр Вікторович - Викладач комп'ютеризації

 

 

 

 

 

 

 

 

Пруненко Віталій Миколайович - Викладач агрономічних дисциплін

 

 

 

 

 

 

 

Неклеса Світлана Вікторовна - Викладач менеджменту, кооперації в с/г

 

 

 

 

 

 

 

 

Неборачок Світлана Дмитровна -  Викладач осн. бух. обліку, статистики, страхової справи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліб Тетяна Олександрівна - Викладач організації виробництва

 

 

 

 

 

 

 

 

Сухина Тамара Петрівна - Викладач економічних дисциплін

 

 

 

 

 

 

 

 

Лобеко Олександр Іванович - Викладач фізвиховання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доброгорська Наталія Володимирівна - Викладач історії

 

 

 

 

 

 

 

Зануда Віктор Федотович - Викладач захисту рослин

 

 

 

 

 

 

 

 

Федан Світлана Миколаївна - Викладач фізики та астрономії

 

 

 

 

 

^Наверх